ФОНД ПАТЕНТНО-ЛІЦЕНЗІЙНОГО ВІДДІЛУ

ФОНД ПАТЕНТНО-ЛІЦЕНЗІЙНОГО ВІДДІЛУ Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського

з 1949 року по теперішній час

Головна увага спеціалістів підрозділу науково-медичної інформації патентно-інформаційного відділу приділяється інформаційному забезпеченню науково-дослідних робіт університету на всіх етапах, починаючи з етапу планування.

Детальніше про роботу та послуги підрозділу науково-медичної інформації патентно-інформаційного відділу

На нашій сторінці Ви можете отримати вичерпну інформацію про порядок виконання інформаційного пошуку для дисертаційних робіт, оформлення реєстраційних та облікових карт по кафедральним науковим роботам, ознайомитись зі списком періодичної літератури, яка є в бібліотеці університету, провести інформаційний пошук у каталозі періодичної науково-медичної літератури, скористатись програмним забезпеченням для медико-статистичної обробки баз даних, переглянути тематичні підбірки інтернет-видань.